Showbiz

Vajza nga Gjakova mahnitë jurinë e “The Voice Kids” në Poloni, favorite për të fituar

Vajza nga Gjakova mahnitë jurinë e “The Voice Kids” në Poloni, favorite për të fituar

Njëmbëdhjetë vjeçarja shqiptare, është favorite për të fituar edicionin e sivjetmë të “The Voice Kids 3” në Poloni, shkruan KultPlus.

Një vajzë e thjeshtë në dukje por që “rrëzoi” gjithçka me zërin e saj. Kjo është Eliza Xërxa, vajza nga Gjakova, e lindur dhe rritur në Poloni që me performancën e saj ka bërë që juria e “The Voice Kids” në Poloni të ngrihet në këmbë.