Showbiz

Kylie Jenner për herë të parë foli për lindjen e Stormit

 

Bukuroshja amerikane, Jenner, ka vendosur që për herë të parë në këto dy vjetët e fundit, ta hap zemrën me publikun dhe të ndajë detaje nga sjellja në jetë e fëmijës së saj të parë.

Ylli i emisionit “Keeping Up With The Kardashians” dhe miliarderja më e re në botë, ka treguar për mënyrën se si lindi vajza e saj të cilën e ka me ish të dashurin, Travis Scott, dhe këtë e bëri pak ditë para ditëlindjes së dytë të Stormit, transmeton Koha.net.