Showbiz

Dren Abazi publikon projektin e ri

Dren Abazi publikon projektin e ri

Këngëtari i njohur kosovar, Dren Abazi, ka publikuar këngën e tij të re me titull “Zjarr e Akull”.

Vetëm Abazi është kujdesur për tekstin dhe muzikën. Për orkestrimin ai ka bashkëpunuar me Samer Agollin.