Showbiz

Ceremonia “BRIT” me momente të shumta interesante

Ceremonia “BRIT” me momente të shumta interesante
 

Pop këngëtarja e famshme amerikane e cila është vetëm 18-vjeçare, Billie Eilish, e mahniti publikun të martën mbrëma në ceremoninë e ndarjes së shpërblimeve “BRIT”, me interpretimin e këngës “No Time To Die” që është kolona zanore e filmit të ardhshëm “James Bond”. Ceremonia e përvitshme muzikore e cila mbahet në Londër, sivjet e shënoi 40-vjetorin e themelimit.

Eilish e perofrmoi këngën live e shoqëruar nga një orkestër e plotë në skenë, duke e emocionuar tej mase publikun në sallë dhe atë që po e ndiqnin ceremoninë nga shtëpia, transmeton Koha.net.