Showbiz

Boris Johnson e Carrie Symonds fejohen, presin një fëmijë

Boris Johnson e Carrie Symonds fejohen, presin një fëmijë
 

Kryeministri i Britanisë, Bors Johnson dhe partnerja e tij Carrie Symonds janë fejuar derisa presin të bëhen prindër në verë, ka konfirmuar çifti.

Symonds ka shkruar në Instagram se ata ishin fejuar në fund të vitit të kaluar, duke theksuar se ndihet e bekuar, shkruan BBC.