Showbiz

Rita Ora thotë “të dua” në mesazhin inkurajues në këtë periudhë vetizoluese nga koronavorusi

Rita Ora thotë “të dua” në mesazhin inkurajues në këtë periudhë vetizoluese nga koronavorusi

Yje të shumtë të muzikës, filmit e modës, po i shfrytëzojnë rrjetet sociale për të ndarë mesazhe inkurajuese për publikun mbarëbotëror, në këtë periudhë vetizolimi për shkak të pandemisë së koronavorusit.

Në mesin e këtyre yjeve janë edhe këngëtaret me prejardhje shqiptare, Dua Lipa, Bebe Rexha dhe Rita Ora,transmeton Koha.