Elbenita Kajtazi e Arta Jashari këndojnë nga karantina

19 March 2020 22:58

Sopranot e mirënjohura shqiptare, Elbenita Kajtazi dhe Arta Jashari kanë kënduar nga karantina për emisionin Express në KTV.

Ato gjithashtu kanë dërguar një mesazh te qytetarët në këtë periudhë të vështirë të koronavirusit, duke iu thënë që të qëndrojnë në shtëpi.

Kajtazi ka interpretuar këngën e bukur shqipe “Pranvera filloi me ardhë”.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme