Showbiz

Drake është testuar për koronavirus

Drake është testuar për koronavirus

Ylli i hitit “Hotline Bling”, Drake, është vetizoluar kohëve të fundit pasi ka pasur frikë se është prekur me koronavirus nga ylli i basketbollit, Kevin Durant, i cili ishte diagnostikuar me këtë sëmundje vetëm disa ditë pasi kishte festuar me reperin në Hollywood.

Dhe duke folur me babanë e tij Dennis Graham në “Instagram Live”, Drake e konfirmoi lajmin se pas testimit, ka rezultuar negative për koronavirus.