Showbiz

J Balvin e ka lansuar albumin e ri “Colores”

J Balvin e ka lansuar albumin e ri “Colores”

Këngëtari kolumbian, J Balvin, po e lanson albumin e ri “Colores” në mes të krizës së koronavirusit. Duke folur në një lidhje direkte nga shtëpia e tij në Medellin të Kolumbisë, ylli i muzikës reggaeton tha se shpreson që ky incizim i ri do t’iu sjellë pak dritë dhe lumturi fansave të tij, në këtë kohë kur bota është pushtuar nga pandemia e virusit vdekjeprurës.

“Me këtë incizim thjeshtë doja të kem ndikim në lumturinë tuaj. E kam lënë anash natyrën time garuese sepse këto nuk janë kohë dhe kushte të zakonshme, për të bërë marketing dhe promovim të albumit. Por, e di që “Colores” do t’i bëjë njerëzit të ndihen mirë,” ka thënë Balvin në video-mesazhin e tij.