Showbiz

Michelle Williams besohet se është martuar në fshehtësi

Michelle Williams besohet se është martuar në fshehtësi

Aktorja 39-vjeçare, Michelle Williams dhe regjisori 43-vjeçar, Thomas Kail, janë në pritje të fëmijës së tyre të parë, por tani çifti duket se ka vendosur ta dërgojë lidhjen në një nivel tjetër dhe besohet se janë kurorëzuar në një ceremoni private dhe në fshehtësi të plotë.

Kail dhe Williams, e cila tashmë e ka një vajzë 14-vjeçare, Matilda, me aktorin e ndjerë Heath Ledger, kanë shkaktuar spekulime rreth martesës së tyre pasi janë fotografuar në publik me unaza në dorë. Dhe tani, burime të afërta të çiftit e kanë bërë të ditur lajmin për revistën “Us Weekly”, se dyshja është martuar.