Showbiz

Heidi Klum nuk ka koronavirus

Heidi Klum nuk ka koronavirus

Supermodelja e njohur gjermane dhe anëtarja e talent shout “America's Got Talent”, Heidi Klum, ka qenë e vetizoluar për disa javë pasi ishte sëmurë dhe po i shfaqte simptomat e gripit. Por për t’u siguruar, Klum dhe bashkëshorti i saj Tom Kaulitz, kishin vendosur që më 14 mars të testohen për COVID-19.

Para pak ditësh, ajo e bëri publik rezultatin e burrit të saj, i cili kishte rezultuar negative për koronavirus dhe më në fund edhe modelja i ka marrë rezultatet e testit të saj, transmeton Koha. Klum i ka shfrytëzuar rrjetet sociale për t’i informuar fansat e saj që po ndihet më mirë, dhe se ka rezultuar negativ për sëmundjen globale e cila i ka shënuar afërsisht 20.000 vdekje.