Showbiz

Dua Lipa lansoi videoprojektin “Break My Heart”

Dua Lipa lansoi videoprojektin “Break My Heart”

Një ditë para lansimit të parakohshëm të albumit “Future Nostalgia”, këngëtarja me prejardhje kosovare, Dua Lipa ka vendosur t’i “shpërblejë” fansat me një videoprojekt të ri muzikor.

“Break My Heart” titullohet kënga më e re e albumit të dytë të Lipës, e cila vjen me shumë ritëm, duke e trajtuar temën e dashurisë si dhe e shoqëruar me një videoklip fantastik, transmeton Koha.