Showbiz

Dua Lipa e mahnitur me format kreative të komunikimit në këtë kohë pandemie

Dua Lipa e mahnitur me format kreative të komunikimit në këtë kohë pandemie

Këngëtarja e njohur e muzikës pop, Dua Lipa, mendon se pandemia e koronavirusit i ka mësuar njerëzit si të lidhen më shumë me njëri-tjetrin.

Kriza aktuale globale e shëndetësisë i ka detyruar shumë njerëz të qëndrojnë të mbyllur në shtëpitë e tyre, larg familjarëve dhe miqve. Kështu, ata kanë gjetur mënyra të reja dhe kreative për të komunikuar me më të dashurit e tyre, transmeton Koha.