Showbiz

E mbijetuara nga koronavirusi, Rita Wilson po e gëzon “shëndetin e mirë”

 

Këngëtarja dhe aktorja 63-vjeçare, Rita Wilson dhe bashkëshorti i saj, Tom Hanks, ishin diagnostikuar me COVID-19 në fillim të muajit mars, derisa dyshja po qëndronte në Australi.

Por tani, çifti është shëruar nga kjo sëmundje vdekjeprurëse dhe Wilson i shfrytëzoi rrjetet sociale të dielën e 29 marsit, për ta shprehur lumturinë e saj, transmeton Koha.