Showbiz

Selena Gomez po dëgjon muzikë të ish të dashurit në këtë periudhë vetizolimi

 

Ylli i hitit “Lose You To Love Me”, Selena Gomez, e ka ndarë me fansat e saj në Instagram, listën e këngëve të preferuara të cilët po e ndihmojnë ta tejkaloj këtë periudhë të vetizolimit. Dhe në mesin e këtyre këngëve përfshihet edhe “Snowchild”, nga ish i dashuri i saj The Weeknd.

Aktorja dhe këngëtarja e njohur, ka vendosur të jetë pak më aktive në rrjetet sociale dhe ta ndajë me fansat eksperiencën e saj të vetizolimit, transmeton Koha.