Showbiz

Tatum e Jessie J ndahen sërish

Tatum e Jessie J ndahen sërish

Aktori Channing Tatum dhe këngëtarja Jessie J janë ndarë sërish.

“Ata u kujdesën mjaftueshëm për njëri-tjetrin që të provonin sërish, por e kuptuan se ishte më mirë të vazhdonin ndaras”, ka thënë një burim për “People”. “Ishte plotësisht miqësore”.