Showbiz

Sinan Vllasaliu dhe Genc Prelvukaj sjellin bashkëpunimin “Hallall e ke”

Sinan Vllasaliu dhe Genc Prelvukaj sjellin bashkëpunimin “Hallall e ke”

Dyshja shumë e pëlqyer e muzikës, Sinan Vllasaliu dhe Genc Prelvukaj, kanë vendosur ta argëtojnë publikun në këtë kohë pandemie, me lansimin e këngës së tyre të përbashkët, “Hallall e ke”.

Kënga e prek temën e dashurisë dhe pavarësisht se e ka një tekst të ndjeshëm, ajo vjen me shumë melodi si dhe e kompletuar me një videoklip të mirë, transmeton Koha.