Showbiz

Tom Hanks e prezantoi edicionin e ri të emisionit “SNL” nga shtëpia

 

Ylli i kinematografisë, Tom Hanks, ka bërë shaka për betejën e tij me koronavirusin gjatë monologut në emisionin, “Saturday Night Live: At Home”.

Aktori 63-vjeçar dhe bashkëshortja e tij, Rita Wilson, ishin testuar pozitiv me këtë sëmundje në muajin mars por fatmirësisht kanë arritur të shërohen plotësisht, transmeton Koha. Dhe tani, Hanks me kënaqësi të madhe po bënë shaka me betejën e tij personale me COVID-19.