Showbiz

Shpalosen hollësitë e koncertit virtual të Lady Gagas

 

Taylor Swift, Billie Eilish dhe Paul McCartney. Këta emra të shquar të muzikës do të jenë pjesë e koncertit “Together At Home”, të cilin këngëtarja Lady Gaga do të organizojë virtualisht në kohë pandemie.

Transmetuesi kryesor amerikan do ta shfaqë videon të shtunën dhe do të ketë edhe një version special për Mbretërinë e Bashkuar, i cili do të transmetohet gjatë së dielës, rreth orës 19:15 me kohën lokale.