Showbiz

Riz Ahmed deklaron se i ka humbur dy familjarë nga koronavirusi

 

Aktori i njohur, Riz Ahmed, ka bërë të ditur se deri më tani i ka humbur dy anëtarë të familjes nga COVID-19.

Ylli i filmit “The Rogue One: A Star Wars Story”, në një intervistë të fundit i ndau mendimet e tij rreth pandemisë aktuale të koronavirusit, dhe mënyrës së si shoqëria po reagon ndaj saj, transmeton Koha.