Showbiz

Kevin Hart dhe Eniko në pritje të një vajze

 

Aktori dhe komediani i njohur amerikan, Kevin Hart dhe bashkëshortja e tij, Eniko, janë në pritje të një vajze, transmeton Koha.

Çifti e bëri të ditur lajmin gjatë ditës së sotme, përmes postimit të disa fotografive në Instagram.