Showbiz

Vritet reperi i ri amerikan, Nick Blixky

Vritet reperi i ri amerikan, Nick Blixky

Reperi amerikan Nick Blixky, 21 vjeç, u vra sot në Brooklyn, ka njoftuar policia lokale, përcjell CNN.

21-vjeçari u gjet pa vetëdije dhe me plagë nga armët e zjarrit në kraharor dhe mollëza, u tha në një komunikatë të Departamentit të Policisë në New York.