Showbiz

Aktori i “Twilight”, Gregory Tyree Boyce vdes në moshën 30 vjeçe

 

Gregory Tyree Boyce, i njohur më se shumti për rolin e tij në filmin e parë “Twilight”, ka vdekur më 13 maj, konfirmon revista “Variety”. Ai ishte vetëm 30-vjeçar.

Boyce dhe e dashura e tij 27-vjeçare, Natalie Adepoju, janë gjetur të vdekur në shtëpinë e tyre në Las Vegas, derisa ende nuk është zbuluar shkaktari i vdekjes së çiftit, transmeton Koha.