Showbiz

Ndahen Megan Fox dhe Brian Austin Green pas 10 vjetësh martesë

Foto: Reuters
 

Aktori, Brian Austin Green, e ka konfirmuar lajmin se ai dhe bashkëshortja e tij, Megan Fox, janë ndarë pas një dekade martesë.

Ylli i serisë “Beverly Hills, 90210”, 46-vjeçari Green dhe aktorja e famshme e hollywoodit, 35-vjeçarja Fox, ishin kurorëzuar në vitin 2010 dhe i kanë tre djem së bashku, transmeton Koha.