Showbiz

Jude Law do të bëhet baba për të gjashtën herë

 

Aktori i filmave “Sherlock Holmes”, Jude Law, është fotografuar duke bërë shoping në veri të Londrës, së bashku me bashkëshorten e tij Phillipa Coan me të cilën u martua në fshehtësi në maj të vitit të kaluar.

Në fotografitë e realizuara nga paparacit gjatë fundjavës që e lamë pas, dhe të cilët u publikuan në portalin “Mail Online”, Phillipa Coanit i vërehej dukshëm baku i fryrë, transmeton Koha.