Showbiz

Kim Kardashian dhe Kanye West festojnë gjashtë vjetorin e martesës

Foto: Reuters
 

Ylli televiziv, Kim Kardashian West, e ka shënuar përvjetorin e gjashtë të martesës me reperin, Kanye West, duke e postuar një mesazh të shkurtër por të ëmbël në Instagramin e saj.

Bukuroshja 39-vjeçare i ka ndarë dy fotografi të shoqëruara me mesazhin: “Kaluan gjashtë vjet, deri në pafundësi.”