Showbiz

Rihanna i feston 15 vjet në industrinë e muzikës

Rihanna i feston 15 vjet në industrinë e muzikës

Superylli 32-vjeçar, Rihanna, e ka shfrytëzuar rrjetin social Instagram për ta shënuar 15 vjetorin e lansimit të këngës së saj debutuese, “Pon de Replay”, derisa adhuruesit e saj të entuziazmuar menjëherë i pushtuan rrjetet sociale për ta shënuar këtë përvjetor, me krijimin dhe shpërndarjen e hashtagut, #15YearsOfRihanna.

Ylli i hitit “Rude Boy” e kujtoi momentin dhe emocionet që i kishte përjetuar, derisa priste të bënte prova para reperit Jay-Z, në studion incizuese “Def Jam”.