Showbiz

Krasinski mbron idenë për shitjen e serisë

 

Aktori John Krasinski ka mbrojtur vendimin për shitjen e serisë së tij të izolimit “Some Good News”. Ylli i filmit horror “A Quiet Place” ia ka shitur serinë rrjetit kabllor “ViacomCBS”.

Ai ka njoftuar javën e kaluar se rrjeti do të bëjë emisionin me një udhëheqës të ri, pas një serie ofertash, por mori kritika përse largoi serinë nga platforma falas dhe e barti te një kompani më e madhe.