Showbiz

Kate Moss ka dy vjet që nuk konsumon alkool

Kate Moss ka dy vjet që nuk konsumon alkool

Supermodelja 46-vjeçare, Kate Moss, e cila rrallëherë flet për jetën e saj personale, dikur njihej për stilin e jetës së natës si dhe një person ndejash. Por miku i saj, DJ Fat Tony, së fundmi e ka zbuluar se tani ajo është esëll dhe pavarësisht kësaj, dyshja po argëtohet se bashku më shumë se kurrë.

Tony, i cili ka 13 vjet që nuk konsumon alkool, deklaroi: “Kate ka dy vjet që e la lënë alkoolin. Dhe unë bashkë me miqtë e mi, tani argëtohemi më shumë sesa përpara kur abuzonim me alkoolin dhe drogat e ndryshme.”