Showbiz

Filmi “The Last Days of American Crime” së shpejti në Netflix

 

Netflixi e ka lansuar trilerin e filmit të ri të mbushur me skena aksion, “The Last Days of American Crime”.

Olivier Megaton i njohur për filmin “Taken 2” e ka bërë regjinë e këtij projekti, në të cilin luajnë aktorët: Edgar Ramirez, Anna Brewster, Patrick Bergin dhe Sharlto Copley, edhe pse në trilerin dyminutësh është ylli i ekranit Michael Pitt, ai i cili e rrëmben vëmendjen me pamjen e tij me flokë të gjata, zinxhirë prej ari, tatuazhe dhe i armatosur rëndë.