Showbiz

Beyonce në bisedime me studion “Disney” rreth një marrëveshjeje 100 milionë dollarësh

Foto: Reuters
 

Superylli i muzikës, Beyonce, e cila e huazoi zërin për personazhin e Nalas në filmin e ripërpunuar “The Lion King” , si dhe e performoi një version të ri të kolonës zanore të këtij projekti, “Can You Feel the Love Tonight”, besohet se është në bisedime e sipër për ta nënshkruar një kontratë 100 milionë dollarësh me kompaninë e njohur “Disney”.

Nëse gjërat shkojnë mirë me këtë marrëveshje, atëherë Beyonce do të mund të angazhohet për ta interpretuar kolonën zanore të filmit të ri, “Black Panther 2”, i cili pritet të lansohet në vitin 2021 nga studio “Marvel”, transmeton Koha.