Showbiz

Steve Bing hidhet nga kati i 27-të pas depresionit gjatë izolimit

 

Skenaristi dhe filantropi i njohur Steve Bing ka vdekur në moshën 55-vjeçare.

Mediat e huaja shkruajnë se skenaristi dhe producenti i njohur u vetëvra duke u hedhur nga kati i 27 i ndërtesës në lagjen “City Century” në Los Angeles.