Showbiz

Lansohet videoklipi i këngës emocionale “I Cry” nga Usher

Lansohet videoklipi i këngës emocionale “I Cry” nga Usher

Këngëtari i shumëshpërblyer amerikan, Usher, e ka lansuar një videoklip të vetëdrejtuar të këngës së tij të fundit, “I Cry”.

Videoklipi u lansua më 4 korrik për Ditën e Pavarësisë së Amerikës, dhe në të Usher shfaqet duke performuar drejt në kamerë, derisa në prapavi shihen pamje nga protestat e lëvizjes “Black Lives Matter”, transmeton Koha.