Showbiz

Tyler Perry do të paguajë për funeralin e 8-vjeçares së vrarë Secoriea Turner

foto: AP
 

Aktori, regjisori dhe producenti 50-vjeçar, Tyler Perry, ka bërë të ditur se do të paguaj për funeralin e vajzës tetë vjeçare, Secoriea Turner, e cila u vra më armë zjarri gjatë fundjavës.

Perry ka thënë se po ndihet i tronditur dhe zemëruar nga vdekja e Turnerit, e cila u vra nga të shtëna me armë zjarri të dielën e kaluar në Atlanta, transmeton Koha. Tutje ai ka deklaruar se do të vazhdoj t’iu ndihmoj gjithë atyre që kanë nevojë.