Showbiz

Aktorja amerikane Naya Rivera është zhdukur pas një daljeje me anije

Aktorja amerikane Naya Rivera është zhdukur pas një daljeje me anije
Foto: AP

Policia në Kaliforninë Jugurore ka filluar kërkimin për aktoren dhe këngëtaren amerikane Naya Rivera, pasi ajo është zhdukur gjatë një dalje me anije me të birin e saj katërvjeçar, raporton BBC.

Rivera 33-vjeçare kishte marrë me qira një anije të mërkurën pasdite në liqenin Piru, në veri-perëndim të Los Angelesit, është njoftuar nga zyra e Sherifit të Ventura County.