Showbiz

Scott Disick dhe Sofia Richie janë ribashkuar

 

Çifti i njohur i showbizit, Scott Disick dhe Sofia Richie, i kishin dhënë fund lidhjes së tyre dy vjeçare në maj të këtij viti, por siç duket kanë vendosur të ribashkohen sërish, duke e ndarë këtë lajm edhe me miqtë dhe të afërmit e tyre.

Një burim i dyshes për revistën “Us Weekly”, ka deklaruar: “Ata janë ribashkuar dhe vazhdojnë të jenë në lidhje romantike”.