Showbiz

Nick Cannon po ballafaqohet me mendimet e errëta për vetëvrasje

 

Ylli 39-vjeçar i showbizit, Nick Cannon, e ka pranuar se po përballet me mendimet për t’ia marrë jetën vetes, derisa po e përjeton rëndë vdekjen e mikut të tij, reperit Ryan Bowers, i cili fatkeqësisht u vetëvra gjatë fundjavës.

Duke folur rreth humbjes së mikut të tij në rrjetet sociale, Cannon deklaroi: “Pikërisht kur mendova se viti 2020 nuk ka si të jetë më i keq, del të jetë që ky është viti më i vështirë në jetën time! Pasi u zgjova një mëngjes dhe mezi po përballesha me mendimet e errëta nëse duhet ta vazhdoja ekzistencën fizike në këtë planet, ky luftëtarë i fuqishëm e morri guximin të veproj në këtë drejtim. Nuk mund të mos mendoj që po të mos isha i zënë dhe i stërngarkuar me problemet e mia personale, do të mund të isha afër teje kur ke tentuar t’ia marrësh jetën vetes disa herë, miku im Ryan. Mallkuar qoftë ky vend.”