Showbiz

Sophie Turner dhe Joe Jonas janë bërë prindër të një vajze

Sophie Turner dhe Joe Jonas janë bërë prindër të një vajze
 

Aktorja shumë e dashur për publikun, Sophie Turner dhe bashkëshorti i saj, këngëtari i njohur Joe Jonas, e kanë mirëpritur në jetë fëmijën e tyre të parë.

Foshnja është vajzë dhe besohet se çifti i famshëm i showbizit, e kanë pagëzuar atë Willa.