Showbiz

Dua Lipa kryeson top-listën latine në Billboard, rrëzoi nga froni “Mamacitan”

Dua Lipa kryeson top-listën latine në Billboard, rrëzoi nga froni “Mamacitan”

Bashkëpunimi i Dua Lipës me J Balvin, Bad Bunny dhe Tainy po rezulton mjaft i suksesshëm.

Kënga “Un dia” renditet e para në top-listën e Billboardit “Hot Latin Songs”.