Showbiz

Moderatorja Marina Vjollca ndryshon pamje dhe duket krejt tjetër

Moderatorja Marina Vjollca ndryshon pamje dhe duket krejt tjetër

Moteradorja Marina Vjollca gjithmonë ka ditur si të tërheqë vëmendjen e fansave.

Në çdo dalje të saj publike apo postime në Instagram moderatoren e kemi parë gjithmonë të kuruar deri në detajin më të vogël. E karakterizuar nga flokët bionde dhe të gjatë Marina është cilësuar si një ndër vajzat më të bukura të show-bizzit shqiptar.