Showbiz

Cardi B dhe Megan Thee Stallion publikojnë këngën “WAP”

Këngëtarja Cardi B me Megan Thee Stallion kanë publikuar një këngë të përbashkët të quajtur “WAP”, sot më 7 gusht.

Të dy artistet paralajmëruan të martën nëpër platformat sociale publikimin e këngës së re. Kënga vjen së bashku më një video të krijuar nga Colin Tilley, shkruan NME.