Showbiz

Cardi B i thotë Bidenit: Nuk duam premtime të rrejshme

Cardi B i thotë Bidenit: Nuk duam premtime të rrejshme

Cardi B ka zbuluar se ka folur me Joe Bidenin dhe se i ka thënë që nëse dëshiron që njerëzit të votojnë për të, atëherë “mos të jap premtime të rrejshme”.

Duke folur në një intervistë, reperja e njohur e cila ka publikuar këngën “WAP” me artisten Megan Thee Stallion javën që shkoi, diskutoi për kandidatin Demorkat për president, zgjedhjet e ardhshme, dhe nevojën urgjente për të votuar, shkruan NME.