Showbiz

Dua Lipa sjell sekuencat e para të videoklipit me Madonnan dhe Missy Elliottin

Dua Lipa sjell sekuencat e para të videoklipit me Madonnan dhe Missy Elliottin

Dua Lipa ka shfrytëzuar rrjetet sociale për të sjellë sekuencat e parë të videoklipit të këngës së re që e sjell në bashkëpunim me Madonnan e Missy Elliottin.

“Levitating”, do të publikohet më 13 gusht, transmeton KOHA.