Showbiz

Lansohen pamjet e para të filmit televiziv “The Comey Rule”

 

Kanali televiziv amerikan “Showtime”, e ka lansuar trailerin e parë të filmit “The Comey Rule”, i cili e sjellë një version të dramatizuar të raportit mes ish-drejtorit të FBI-së, James Comey dhe presidentit të Shteteve te Bashkuara të Amerikës, Donald Trump.

Jeff Daniels vjen në rolin e Comeyit, derisa Brendan Gleeson në film e portretizon Trumpin, transmeton Koha.