Showbiz

“Metallica” me version të ri të hitit “Nothing Else Matters”

 

Grupi “Metallica” e ka zbuluar lajmin se janë duke e rishkruar hitin e tyre “Nothing Else Matters” për filmin e ardhshëm të studios Disney, “Jungle Cruise”.

Në një intervistë të fundit, bateristi i bendit Lars Ulrich foli për transformimin e këngës së vitit 1992, në një projekt orkestral për filmin e ardhshëm hollywoodian, ku luajnë aktorët yje, Dwayne “The Rock” Johnson, Emily Blunt dhe Jack Whitehall.