Showbiz

Rita Ora mahnit me pamjen e saj

 

Këngëtarja me prejardhje kosovare, Rita Ora, është siguruar që e gjithë vëmendje të jetë tek pamja e saj, teksa kishte dalë për të festuar me shoqëri të hënën mbrëma në Londër.

Ylli i hitit “Hot Right Now” shkëlqente me fizikun e saj dhe tenin e rrezitur, teksa kishte veshur një fustan të shkurtër që i theksonte dekoltenë dhe këmbët. Veshjen, këngëtarja 29-vjeçare kishte vendosur ta ilustrojë me flokët e bardha të lëshuara, të cila e karakterizojnë bukuroshen Ora, si dhe stoli të shumta prej ari.