Showbiz

“Dune” një prej filmave më të shumëpritur nga publiku

 

Në fund të javës së kaluar u lansua traileri i parë i filmit të ardhshëm “Dune”.

Me regji të Denis Villeneuve i njohur për filma të tillë si “Blade Runner 2049” dhe “Sicario”, në këtë projekt të shumëpritur nga publiku luajnë aktorët e famshëm hollywoodian, Zendaya, Rebecca Ferguson dhe Timothee Chalamet.