Showbiz

Keith Urban thotë se Nicole Kidman është gruaja të cilën e ka kërkuar gjithë jetën

 

Ylli 52-vjeçar i muzikës country, Keith Urban dhe aktorja e njohur hollywoodiane, Nicole Kidman, të cilët i kanë dy vajza së bashku, Sunday Rose dhe Faith Margaret, kanë 14 vjet që janë të martuar dhe në një intervistë të fundit Urban tha se gjetja e dashurisë përkrahë Kidmanit, ishte momenti më i rëndësishëm në jetën e tij.

“Thjeshtë ajo është gruaja e duhur për mua. Ajo është partnerja që po e kërkoja gjithë jetën time, dhe me ta takuar atë gjithçka ndryshoi për mua, kjo ngase duhej të ndryshoja patjetër nëse dëshiroja ta kisha një të ardhme me të. Ky ishte një prej momenteve më të rëndësishme në rrugëtimin tim jetësorë, dhe shansi i vetëm për ma që të veproja siç duhej. Gjithçka ishte e dukshme dhe e dija se çfarë e ardhme më priste. Ajo është gjithçka që kisha kërkuar në jetë dhe shumë më shumë”, citohet të ketë thënë këngëtari.