Showbiz

Shannen Doherty vazhdon betejën me kancerin

Shannen Doherty vazhdon betejën me kancerin

Aktori i serisë “Beverly Hills, 90210”, Jason Priestley, thotë se kolegia e tij nga shou i njohur televiziv, Shannen Doherty, gjithmonë ka qenë luftëtare në betejën e saj me kancerin.

Doherty është në fazën e katërt të sëmundjes vdekjeprurëse, dhe gjatë kësaj periudhe të vështirë të jetës është përkrahur jashtëzakonisht shumë nga miku i saj Priestley, transmeton Koha.