Showbiz

Malik e Hadid bëhen prindër

Malik e Hadid bëhen prindër
Foto: AP

Ish-këngëtari i “One Direction”, Zayn Malik, dhe modelja amerikane Gigi Hadid janë bërë prindër për herë të parë.

27-vjeçari ka publikuar një fotografi në Twitter duke treguar se është bërë baba i një vajze.